Здоровий відпочинок
Ми передзвонимо вам найближчим часом, щоб уточнити деталі вашого заїздуВідпочинок на Азовському морі в сімейному курорт-готелі «Пересип» (смт. Кирилівка) — це насамперед оздоровлення, основним фактором якого є морські купання та повітря. Морський клімат позитивно впливає нервову систему, покращує самопочуття людини. Також водні процедури покращують загальний стан організму: підвищує тонус м’язів, покращує роботу всіх систем нашого організму. У літній період вода в Азовському морі прогрівається до 25-26 градусів, до того ж воно відрізняється помірною глибиною, піщаним дном, що робить його найбільш придатним для сімейного відпочинку з дітьми.

Якщо Ви віддали перевагу відпочинку в курорт-готелі «Пересип» – значить вирішили провести свою відпустку з максимальним комфортом та у поєднанні з природою. Саме тут, поряд із заповідною зоною, знаходиться наш сімейний комплекс.

Коса Пересип поділяє Азовське море та Молочний лиман, грязьові ресурси якого мають лікувальні властивості.

Весь комплекс оздоровчих факторів Азовського моря і безпосередньо Пересип відмінно тренує нейроендокринну, серцево-судинну, дихальну системи, благотворно впливають на терморегуляційні та обмінні процеси, підвищує життєвий тонус організму. А ми зі свого боку прикладаємо максимум зусиль до того, щоб Ви зарядилися силами, позитивом та енергетикою на весь рік, до наступного курортного сезону.

 health-rest