Сімейний відпочинок
Ми передзвонимо вам найближчим часом, щоб уточнити деталі вашого заїздуУ курорт-готелі «Пересип» передбачено все для сімейного відпочинку. Повірте, вам не доведеться ні про що переживати. Все продумано до дрібниць. На вас чекають комфортабельні номери, смачне та різноманітне меню, відкритий басейн, впорядкований піщаний пляж з двома тіньовими навісами, парасольками та шезлонгами, користування якими у вартість включено. Любителі активно провести час зможуть скористатися нашим спортивним майданчиком та вуличними тренажерами.

Також регулярно розробляється захоплююча анімаційна програма, проводяться тематичні заходи з мотивів улюблених казок. Щодня організовуються різноманітні конкурси, квести, водне поло, тенісні та більярдні турніри, які не залишають байдужими ні дітей, ні дорослих.

Маленьких дітей напевно захоплять цікаві уроки ліплення, моделювання з паперу, аплікації чи малювання.

Для старших дітлахів можна організувати цілу масу активних ігор та змагань. Наші аніматори можуть запропонувати взяти участь у різноманітних заходах. У них буде унікальна можливість позмагатися на футбольному полі, позайматись на тренажерах чи перевірити на міцність дитячий майданчик. І все це в оточенні дбайливого персоналу та барвистих міфічних персонажів, які перетворять відпочинок на Азовському морі на чарівну казку.

Сімейний курорт-готель «Пересип» — це райський куточок на Азовському морі, де ви гарантовано отримаєте висококласний сімейний відпочинок та захочете повернутися сюди ще не раз!

 family-relax